niedziela , Luty 18 2018

Kryptowaluta – jak potroić własne pieniądze w 3 dni.

Cena bitcoin spadła do 940 $ Ostatni taki spadek zanotowano w połowie stycznia A winić za to wszystko można jedynie spekulantów. To co w ostatnim czasie działo się na internetowych rękach wymiany krypto walut jest niczym innym jak przejęcie kontroli przez głodnych szybkiego zarobku spekulantów.
Analizując transakcję kupna i sprzedaży na takich portalach jak Poloniex, dość łatwo zauważyć ogromną ilość zamówień na niskie sumy składanych przez ludzi, którzy nie mają w swoim portfelu więcej niż 50 $. Pokusa szybkiego wzbogacenia się oraz brak odpowiedniej regulacji rynku wymiany krypto walut jest idealnym środowiskiem pseudo inwestorów.
Obserwując gigantyczne wzloty i upadki DASH , Ethereum, Nxt czy Monero trudno się dziwić że komisja papierów wartościowych odrzuciła podanie o wprowadzenie BitCoin na w Wall Street. Brak stabilności cenowej podstawy funduszu inwestycyjnego jest największym zagrożeniem dla pieniędzy potencjalnych inwestorów.
Oczywistym staje się fakt, że nikt z poważnego świata finansów nie będzie brał krypto waluty za poważną inwestycję tak długo, jak jego wartość nie będzie miała odwzorowania w świecie rzeczywistym.
Póki co jednak należy wyciągnąć kilka złociszy z kieszeni i obstawić cokolwiek z pierwszej dziesiątki krypto walut, będąc prawie pewnym, że za dwa, trzy dni podwoimy lub potroimy naszą inwestycję.

Sprawdź

Bitcoin – kryptowaluta czy krypto-szleństwo.

Wysoka cena bitcoina w ostatnich miesiącach sprawia, że w mediach pojawia się coraz więcej wzmianek na temat krypto walut. Coraz częściej słyszy się jakim to wspaniałym wynalazkiem jest łańcuch bloków, jak może to odmienić życie, odebrać władzę bankom i polepszyć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *